Po raz kolejny do Torunia powraca charyzmatyczny zespół LemON, na czele z wokalistą Igorem Herbutem. Tym razem artyści zaprezentują repertuar z dwóch albumów. Obok „TU” zagrają bowiem pierwszy raz na żywo materiał z płyty „Etiuda Zimowa”!

LemON to polsko-łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny, który powstał z inicjatywy Igora Herbuta w 2012 roku. Nazwa zespołu to połączenie cząstki nazwy Łemkowszczyzna „Lem”, co oznacza „tylko”, z angielskim słówkiem „on”, czyli „włącz”. W wolnym tłumaczeniu, nazwa zespołu oznacza więc „TylkoWŁĄCZ”. LemON wygrał trzecią edycję programu talent show Must Be the Music. Kapela ma na swoim koncie cztery albumy, z czego jeden, zatytułowany „Tu”, powstał w tym roku.

LemON w Toruniu

Zespół zagości w mieście Kopernika 16 grudnia w ramach trasy „TU/Etiuda Zimowa”. Jest to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie kapeli. Połączenie tych dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. W związku z tym, zespół zaprasza swoich fanów na koncerty do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których wspaniałe dźwięki okraszone będą teatralną oprawą wizualną. Nie bez powodu więc torunianie wysłuchają charyzmatycznej muzyki artystów w CKK Jordanki.

Warto sprawić sobie przedwczesny prezent świąteczny i wybrać się na to nietuzinkowe wydarzenie. Znając bowiem kunszt zespołu, wiadomo, że warto!

LemON w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto: LemON

Kiedy: 16 grudnia, g. 19.00

Gdzie: CKK Jordanki

Bilety: od 89 zł do 109 zł

Bilety dostępne na Eventim.pl oraz w salonach Empik i Saturn.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

[Fot. Facebook]