Nie tak dawno temu Małpa odwiedził swoje rodzinne miasto grając materiał ze swojej najnowszej, solowej płyty. Tym razem wróci z obstawą, aby zagrać 1 z 12 unikalnych koncertów promujących Rottenberg EP.

Tajemniczy projekt odwiedzi Toruń

ROTTENBERG to projekt, który powstał dość spontanicznie podczas pobytu w domku letniskowym w lesie. Jest to wspólne przedsięwzięcie Małpy, Grubego Mielzkiego i The Returners. Projekt dość niszowy, o ograniczonym nakładzie, którego nie kupicie w zwykłym sklepie płytowym. Można było nabyć go w przedsprzedaży na stronie internetowej, a teraz jedyną możliwością jest kupno płyty podczas koncertu na trasie promującej album. Zespół zagra tylko 12 koncertów, z czego jeden w toruńskim NRD już 10 marca. Małpa zapowiedział, że poza najnowszym materiałem zagra też utwory ze swojej najnowszej solowej płyty, oraz z klasycznego Kilka numerów o czymś. Oczywiście nie zabraknie też solowych utworów Mielzkiego. Zainteresowanie koncertem jest dość spore, wszak wyprzedano już pierwszą pulę biletów. Jest to niepowtarzalna okazja usłyszeć tę muzykę na żywo i kupić album.

Afterparty

Po koncercie zaplanowane jest afterparty Rapowe Ziarno!, na którym z pewnością nie zabraknie dobrego hip-hopu. Warto więc odwiedzić w piątek NRD, przecież nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja, by znów spotkać Małpę na scenie. Trzeba pamiętać, że jego toruńskie koncerty zawsze są pełne niespodzianek.

Szczegóły

Kto: ROTTENBERG: Małpa x Mielzky x The Returners

Gdzie: klub NRD, ul. Browarna 6,

Kiedy: 10 marca (piątek) godz. 20.00

Bilety: 35 zł

Więcej informacji: strona wydarzenia

Afterparty: strona wydarzenia