Noszenie ze sobą męskiej torby na ramię to ukłon w stronę praktyczności, co nie znaczy, że funkcjonalności nie jesteśmy w stanie połączyć z modą. To możliwe i potrzebne w świecie, w którym takie przedmioty takie jak przenoszone z miejsca na miejsce laptop czy tablet pełnią ogromne znaczenie i bez których nie wyobrażamy sobie pracy.

Jaka męska torba na ramię jest obecnie najmodniejsza?

Dla miłośników męskich toreb na ramię mamy dobre wiadomości – ten dodatek to obecnie jeden z najmodniejszych akcesoriów dla panów. Jest to pośredni wybór między sportową torbą na ramię, a aktówką – pierwsza może nie spełniać wymogów elegancji w sytuacjach formalnych, natomiast druga może okazać się zbyt „sztywną” opcją, gdy strój mężczyzny będzie bliższy casualowej wersji. Najlepszym wyborem, pasującym do każdego rodzaju stroju będzie torba o półformalnym charakterze, którą z łatwością zestawimy zarówno z jeansami i sweterkiem, jak i zestawem, którym pierwsze skrzypce grać będzie koszula i marynarka. Tego typu męska torba na ramię od Brodrene.eu to doskonały wybór dla wszystkich panów posiadających i noszących przy sobie pewną ilość przedmiotów. Dzięki przewieszeniu męskiej torby przez ramię Twoje dłonie pozostają wolne.

Fot. materiały partnera.

Fot. materiały partnera.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze męskiej torby przez ramię?

W codzienności zawodowej doskonale sprawdzają się modele męskich toreb na ramię ze skóry ekologicznej oraz naturalnej. Te pierwsze będą dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli dodatki zmieniasz często i nie przywiązujesz wielkiej wagi do tworzywa, z którego zostają uszyte. W przypadku, gdy poszukujesz trwałych elementów męskiej galanterii skórzanej warto wybrać klasyczny model męskiej torby na ramię wykonany ze skóry naturalnej. Naturalna skóra licowa, groszkowa skóra, saffiano, czy jej antykowany (wyglądający na celowo postarzany) rodzaj – wszystkie one świetnie będą uzupełniać męski styl.

Warto pamiętać, że w przypadku skóry celowo postarzanej lub torby z elementami skóry zamszowej podstawą jej codziennego użytkowania będzie także odpowiednie czyszczenie i impregnacja. Wszyscy Ci panowie, którzy nie chcą przykładać do tego elementu specjalnej wagi, powinni postawić na męskie torby na ramię wykonane z gładkiej skóry licowej – najłatwiejszej w utrzymaniu, idealnej do codziennego użytkowania, jaka występuje na przykład w torbach marki Brodrene (brodrene.eu).

Torba na ramię – funkcjonalność na pierwszym planie

Odpowiednia dla Ciebie męska torba skórzana to taka torba, której obecności, podobnie jak ulubionego portfela … nie będziesz zauważać. Z tego powodu powinna mieć prosty dostęp do środka – im mocniej komory Twojej męskie torby będą w stanie się odsunąć, tym łatwiej umieścisz w niej potrzebne w ciągu dnia akcesoria, a nawet spakujesz się na jednodniowy wyjazd.

Korzystając z niej na co dzień warto, by w swym wnętrzu zawierała odpowiednią ilość kieszeni i przegród, dzięki czemu z łatwością posegregujesz w niej wszystkie akcesoria – od laptopa, po telefon komórkowy, potrzebne dokumenty oraz takie akcesoria, jak długopisy, notes czy wizytownik. Dzięki czemu, że akcesoria będą znajdować się w specjalnie wydzielonych i przeznaczonych do tego miejscach, nie będziesz musiał przez dobrych minut szukać wizytówek na dnie swojego dodatku w trakcie spotkania biznesowego lub zgadywać, czy zabrałeś ze sobą długopis.

Męska torba na ramię – liczy się również jakość

Oprócz funkcjonalności niemałe znaczenie przy wyborze męskiej torby na ramię będzie mieć także jakość jej wykonania, a w szczególności sposób przeszycia, mocowania uchwytów oraz paska, pozwalającego na przewieszenie torby przez ramię. Przy zakupie męskiej torby warto też sprawdzić, w jaki sposób pracują wszyte w jej wnętrze suwaki.

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór męskiej torby na ramię z podwójnym zapięciem – zasuwane na zamek, z dodatkową patką, która pozwoli na dodatkowe zapięcie torby, zapewniające jej podwójną ochronę – usztywniając ją oraz chroniąc przed dostaniem się jej zawartości w niepowołane ręce, minimalizując przy tym ryzyko kradzieży, zwłaszcza gdy podróż autobusem lub tramwajem jest Twoją codziennością.

Fot. materiały partnera.

Fot. materiały partnera.

Męskie akcesoria ze skóry naturalnej wymagają impregnacji

Impregnacja butów to temat dobrze Ci znany? Pamiętaj, że inne elementy skórzanej, męskiej galanterii skórzanej również powinny być odpowiednio potraktowane. Męska, skórzana torba na ramię wykonana ze skóry naturalnej w zależności od jej rodzaju powinna być traktowana odpowiednimi preparatami do impregnacji. Odpowiednia konserwacja pozwoli Twojej torbie zachować dobry wygląd, przedłużając jej żywotność oraz nadając męskiego charakteru.

[Artykuł sponsorowany]