Charyzmatyczna Mela Koteluk powróci jesienią do miasta Kopernika, aby zaprezentować torunianom materiał ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Migawka”, która premierę będzie miała w listopadzie. 

„Migawka” Meli Koteluk zabrzmi jesienią w CKK Jordanki

Mela, a właściwie Malwina Koteluk to artystka, która wykonuje muzykę z pogranicza rocka i popu. Choć na scenie występuje od kilkunastu lat, swój debiutancki album pt. „Spadochron”, wydała zaledwie 6 lat temu. Jej muzyka, charyzma i sceniczna wrażliwość spotkała się z dużą sympatią słuchaczy, w związku z czym Mela posiada rzeszę fanów oraz wiele sukcesów na artystycznym koncie. Jest inicjatorką akcji wspierającej żywe granie Nie bądź dźwiękoszczelny, laureatką Fryderyków 2013 w kategoriach „Debiut roku” i „Artysta roku”, a także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego i plebiscytu Ale Sztuka. Cztery lata temu nagrała swój drugi album „Migracje”, a w listopadzie tego roku zostanie wydana jej trzecia płyta, zatytułowana „Migawka”. Właśnie ten krążek, po dwuletniej przerwie od koncertowania, Mela zaprezentuje w październiku w Toruniu. Choć przedpremierowe wykonania utworów artystka zaprezentowała już podczas kilku wybranych letnich festiwali, m.in. na Orange Warsaw Festival czy Męskim Graniu, to materiał w całości będzie można usłyszeć podczas premierowej trasy koncertowej w wyjątkowych, kameralnych i klimatycznych salach koncertowych w całej Polsce.

Szczegóły wydarzenia:

Kto: Mela Koteluk

Kiedy: 30 października, godz. 20.00

Gdzie: CKK Jordanki

Bilety: W cenie 79 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A) dostępne tutaj oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt. Bilety w sprzedaży od 24 sierpnia od godz. 12.00.