Jak zostać największym bohaterem według amerykańskich filmów? Są trzy sposoby – powstrzymać inwazję UFO, zniszczyć Gwiazdę Śmierci albo zaliczyć cztery przyłożenia w jednym meczu. Niestety, tylko jeden z nich jest realny. Przyjdź na rekrutację do drużyny Angels Toruń i zostań gwiazdą futbolu amerykańskiego!

Drużyna futbolu amerykańskiego Angels Toruń istnieje od grudnia 2011 roku, i już zdążyła zająć ważne miejsce na mapie sportowego Torunia. W minionym sezonie zawodnicy z Miasta Aniołów uzyskali awans do pierwszej ligi polskiej, ulegając jedynie Seahawks Sopot. Świetnie spisują się także juniorzy Angels (14-17 lat), piąty zespół w kraju.

Teraz także Ty masz szansę dołączyć do klubu i rozpocząć uprawianie jednej z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin w Polsce. W futbolu istnieje duże zróżnicowanie pozycji boiskowych, więc tak naprawdę każdy znajdzie swoje miejsce na placu gry bez względu na warunki fizyczne (ale jeśli ważysz więcej niż 90 kg, tym bardziej powinieneś pomyśleć o uprawianiu tego sportu!). Angels szukają zarówno seniorów (bez ograniczeń wiekowych), jak i młodych adeptów z roczników 1997-2001.

Wszyscy zainteresowani ofertą Angelsów powinni w poniedziałek 3 listopada o 19.00 zjawić się na głównej arenie hali sportowo-widowiskowej na Bema 73/89. Wymagany strój sportowy, zapał i serce do gry!