Uśmiech dziecka jest największą nagrodą. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wziąć udział w toruńskiej zbiórce dla wychowanków z domów dziecka.

Wszystkie dzieci nasze są!

Fundacja „Lex Lupus” zainaugurowała po kontakcie z Domem Dziecka „Młody Las” zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla wychowanków toruńskich domów dziecka pod nazwą „Wszystkie dzieci nasze są!” Tych z toruńskich domów dziecka jest aż około setki. Co można im podarować?

Jak można pomóc?

Jak się okazuje, potrzebne są najzwyklejsze rzeczy, takie jak kosmetyki (dezodoranty, perfumy), środki czystości (szampony, toniki, żele pod prysznic), ale i rzeczy przynoszące dzieciom, których los pozbawił opieki rodziców,trochę radości, czyli gry planszowe, zabawki, piłki, rakietki. To także, jakże potrzebne w Dzień Dziecka, słodycze.

Tak organizatorzy zachęcają do wsparcia akcji:

Nie każde dziecko ma rodziców, którzy zadbają o to, aby otrzymało prezent w tym dniu. Pokażmy, że nie są same, że nie są zapomniane.

Całym sercem przyłączamy się do poniższego apelu! Wszystkich zainteresowanych organizatorzy akcji proszą o kontakt pod numerem 720 786 996 lub wiadomość prywatną na profilu na Facebooku Lex Lupus.

Możliwa jest także pomoc finansowa poprzez przelanie nawet najmniejszej sumy pieniężnej na rachunek bankowy o numerze: 16 1750 0012 0000 0000 3223 0587 z dopiskiem ” Dzień Dziecka”.

Dołączcie do wydarzenia i pomóżcie  dowiedzieć się o akcji większej liczbie osób.

[Fot. Flickr.com/Jay]