Coraz więcej kobiet jest aktywnych zawodowo i bardzo zajętych. Ciągła gonitwa pomiędzy pracą, a domem sprawia, że muszą być przygotowane na wiele niespodziewanych sytuacji. Nic więc dziwnego, że ich torebki zawierają wiele, czasem zupełnie niepasujących do siebie rzeczy. Jednak w myśl zasady, że trzeba być przygotowaną na wszystko kobieta w swojej torebce musi mieć podręczną kosmetyczkę, portfel, zapasowe rajstopy, teczkę z dokumentami, lekturę na podróż autobusem oraz smartfona z ulubionymi melodiami, a nawet laptopa.

Dodatkowo zawsze może przydać się agrafka, nożyczki, chusteczki. Niektóre kobiety noszą ze sobą np. latarkę czy coś do samoobrony. Oczywiście rzeczy noszone w torebce związane są często z pracą, ale również ze zmienną pogodą. Może się przydać sweter, parasolka, czy okulary przeciwsłoneczne. Naprawdę trudno jest znaleźć rzeczy, których nie można znaleźć w kobiecej torebce, dlatego musi być dosyć pojemna i jednocześnie wygodna. To dlatego kobiety pokochały shopper bags – idealne torebki na co dzień.

Dlaczego powinnaś mieć w swojej szafie shopper bag?

Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, której zawsze brakuje miejsca w torebce, to znaczy, że w swojej garderobie nie masz jeszcze klasycznej shopper bag. Torebka o prostokątnym lub trapezowym kształcie z długimi uszami podbiła już serca kobiet na całym świecie. Poprzez shopper bag możesz wyrazić swoją osobowość. Nie brakuje tekstylnych modeli z aforyzmami czy hasłami motywacyjnymi, bądź po prostu sentencjami poprawiającymi nastrój. Jeśli jesteś zakupoholiczką, to w takiej torebce znacznie łatwiej przemycisz do domu kolejne buty czy wystrzałową bluzkę i łatwiej będzie Ci wmówić partnerowi, że to przecież nic nowego, a jedynie rzecz, którą kupiłaś dawno temu.

Torebki do zadań specjalnych

To oczywiście doskonały model torebki dla zapracowanych kobiet, które mają wiele obowiązków. Zmieścisz do niej zarówno drugie śniadanie dziecka, którego znów zapomniało wziąć z domu, jak i ważne dokumenty do pracy. Sprawdź ofertę na diversesystem.com/pl/ona/torby-i-plecaki znajdziesz modele z wieloma przegrodami, które pozwolą Ci zachować względny porządek w twojej torebce. A jak wiadomo porządek w torebce to mniej stresu. Oczywiście możesz zdecydować się również na bardzo pakowne duże kuferki bądź torebki listonoszki. Wszystko zależy od twoich preferencji. Musisz wiedzieć, że shopper bag ma jeszcze jedną istotną zaletę, może Cię wyszczuplić optycznie. Duża shopper bag sprawi, że będziesz wyglądać smuklej, a pewne mankamenty figury zostaną, przynajmniej z boku, zamaskowane.

Dodatkowo duże torby damskie dopasujesz niemal do każdej stylizacji. Jedyną, do której nie będzie najlepszym wyborem jest wieczorowa sukienka. Warto stawiać na modną kolorystykę, ponadczasową czerń, odważną czerwień, a także uniwersalne pastele.

[Artykuł sponsorowany]