W marcu Toruń odwiedzi słynny kabaret Neo-Nówka, który z pewnością, wprost z Wrocławia, przywiezie ze sobą dużą dawkę humoru. Grupa podczas spektaklu w Jordankach zaprezentuje swój najnowszy program, pt. „Kazik sam w domu”.

Neo-Nówka to kabaret, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy z nas chociaż raz widział z pewnością spektakl w wykonaniu osób, które zaczęły wywoływać uśmiechy na twarzach widzów w 2000 roku, gdy byli jeszcze wrocławskimi studentami. Obecnie Neo-Nówka to trio, w którego skład wchodzi: założyciel i autor tekstów Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki. Kabaret ma na koncie wiele nagród i stworzonych programów, tj. „Moherowy Program” czy „The SEJM”. W 2016 roku obchodził swoje 15-lecie. Od 2009 roku współpracuje z zespołem Żarówki, który został stworzony na potrzeby realizacji telewizyjnej Nasza Gmina. Dwa lata temu ukazała się na rynku książka „Neo-Nówka. Schody do nieba”, która jest wywiadem-rzeką z kabaretem przeprowadzonym przez Krzysztofa Pyzię.

Neo-Nówka w Toruniu

24 marca, w CKK Jordanki, kabaret zaprezentuje swój najnowszy program, pt. „Kazik sam w domu”. Mistrzowie ciętej riposty podczas spektaklu zabiorą widzów w realistyczną sferę domowych obowiązków. Neo-Nówka podczas zgrabnie poprowadzonej fabuły przedstawiającej archetypową polską rodzinę, bierze na warsztat, jak sugeruje tytuł, świat mężczyzn. W związku z tym kabaret przedstawi widzom niekonwencjonalną instrukcję obsługi współczesnego mężczyzny. W zabawny sposób trio podpowie „jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić”. Program ten jest śmieszny, zaskakujący i przede wszystkim prawdziwy. Sami artyści podsumowują go jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Szczegóły wydarzenia:

Kto: Kabaret Neo-Nówka

Kiedy: 24 marca 2018 roku, g. 16.30 i 20.00

Gdzie: CKK Jordanki

Bilety w cenie: 55, 75, 95, 110, 125 zł do zakupienia tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

[Fot. wydarzenie na Facebooku]