Nocny Kochanek rusza w trasę pod nazwą Zdrajcy Metalu. Pierwszy koncert z tego tytułu odbył się w Zwierzyńcu 1 lipca, otwierając tym samym okres wakacyjny. Wśród miast, które znajdują się na koncertowej liście, swoje miejsce ma Toruń! Ceniony zespół i jego nietuzinkowa muzyka 9 lutego, a więc można powiedzieć na początku przyszłego roku w naszym mieście!

Nocny Kochanek to jeden z najbardziej cenionych, a co za tym idzie nielicznych zespołów w Polsce, które zajmują się muzyką metalową. Jako zespół zyskali spore grono odbiorców ze względu na swoją twórczość, która traktowana jest z przymrużeniem oka. Przede wszystkim teksty. Muzycy podchodzą do nich z dużym dystansem. Starają się delikatnie przełamać ogólne myślenie na temat zespołów stricte heavy metalowych.

Ich sukces zaczął się od wydania płyty „Hewi Metal”, na której znajduje się 10 utworów. Przyszedł czas na kolejnych 12, które tworzą kolejny krążek „Zdrajcy Metalu”. Swoją premierę miał na początku tego roku.

Nocny Kochanek to muzyka idealna dla fanów zespołów takich jak Iron Maiden, Black Sabbath czy Judas Priest. Nie wyklucza to oczywiście innych fanów szeroko pojętej muzyki i tych, którzy pragną odkrywać i nastawiać się na coś zupełnie nowego. Bilety na koncert możliwe do zakupienia pod tym adresem.

SZCZEGÓŁY:

DATA: 9 lutego (piątek) 2018, godzina 20:00 – 23:30

MIEJSCE: OD NOWA ul. Gagarina 37a

WSTĘP: bilety po 30 złotych w przedsprzedaży. W dniu koncertu 40 złotych

WYDARZENIE