Wpiernicz w Ciechocinku? Określenie to brzmi dość dziwnie, jednak naprawdę i to już po raz kolejny będzie miał miejsce pod koniec października w jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych. Tak została nazwany cykl koncertów z niezwykłą oprawą odbywający się w Teatrze Letnim.

O.S.T.R. „wpierniczy” się do Ciechocinka po raz pierwszy

Zazwyczaj informujemy o wydarzeniach odbywających się wyłącznie w Toruniu, jednak uczyniliśmy wyjątek dla występu jednego z największych raperów w miejscowości kojarzonej raczej z kuracjuszami termami niż z występami artystów ze sceny hip-hopowej.

W siódmej już edycji cyklu Wpiernicz (zagrał do tej pory np. zespół Czesław Śpiewa) organizowanego przez agencję Powsinoga, która odbędzie się 31 października w ciechocińskim Teatrze Letnim wystąpi tym razem łódzki raper, instrumentalista, producent O.S.T.R. Jeden z najbardziej zapracowanych artystów, nie tylko ze środowiska hip-hopowego jest twórcą 20 płyt, w tym 7 złotych, 3 platynowych, jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej płyty.

To oprócz tego Honorowy Obywatel Łodzi, jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci Męskiego Grania, czterokrotny laureat Fryderyków. Gra na skrzypcach, układa mistrzowskie storytellingi, produkuje płyty innym twórcom, swoich albumów sprzedał w liczbie już ponad 300 tys. sztuk. Wymieniać można długo, jednak nikt nieco bardziej niż przeciętnie osłuchany w polskiej muzyce nie może mieć wątpliwości, że O.S.T.R. wielkim artystą… jest i bilety na jego pierwszy występ w Ciechocinku rozchodzą się bardzo szybko.

Gdzie i kiedy?

Gdzie? Teatr Letni, ul. Mikołaja Kopernika 3

Kiedy? 31 października 2018, godz. 20:00

Bilety: Bilety w cenie od 55 zł do 85 zł dostępne na http://www.powsinoga.com/bilety

Wydarzenie na Facebooku.