Już w najbliższa niedzielę o godzinie 19:00 w toruńskiej Cybermachinie odbędzie się trzecia edycja Alkostatków. To bardzo zabawna odmiana, łącząca w sobie tradycję z nowoczesnością.

Po pierwszych dwóch udanych zmaganiach, 7 maja czeka nas kolejna dawka emocji, związanych z Alkostatkami. Na czym właściwie polega nowy pomysł na klasyczną grę?

– Alkostatki są wydarzeniem niezwykłym, bowiem jest to gra, która łączy tradycję z nowoczesnością – klasyczną flotę zastępujemy… kieliszkami kamikadze! Serdecznie zapraszamy wszystkie wilki morskie do spróbowania sił w rozgrywce! Gwarantujemy świetną zabawę, fantastyczną i jedyną w swoim rodzaju atmosferę oraz możliwość zaprezentowania swoich zdolności taktycznych, przed rządnym emocji tłumem - tłumaczy nam barmanka Cybermachiny, Jagoda Zawadzka.

Trzeba zatem połączyć rozgrywkę taktyczną z odpowiednią przyswajalnością niebieskich oraz czerwonych shotów kamikadze. Drużyna może składać się z od 1 do 3 osób. Oczywiście w Cybermachinie pomyślano o trudach, związanych z rozgrywką i przygotowano nagrody. Zwycięzca otrzyma…. „prawdziwą” grę Statki oraz oczywiście dożywotnią chwałę.

Lokal gwarantuje oczywiście możliwość treningów przed imprezą, a w asortymencie oprócz „amunicji” znajdują się także różne inne, ciekawe propozycje.

Szczegółowe informacje:

*KIEDY?
7 maja, niedziela, godzina 19:00

*GDZIE?
Cybermachina, ul. Łazienna 13, Toruń

*ZA ILE?
10 zł od osoby za udział w całym wydarzeniu.

*JAK DZIAŁA ROZGRYWKA?
Rozgrywka odbywa się na zasadzie drabinki. Wygrane drużyny grają między sobą o coraz wyższe miejsca, aż do wyłonienia zwycięzcy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku