Choć nasze myśli skupiają się obecnie na jesieni, rozpoczętych studiach, szkole, a także świętach, które tak naprawdę są już coraz bliżej, warto wybiec jeszcze bardziej w przyszłość i zarezerwować sobie jeden z marcowych wieczorów. Znamy bowiem powód, dla którego warto już pomyśleć już o planach na ten miesiąc – dla  torunian zaśpiewa wtedy Paweł Domagała!

Paweł Domagała odwiedzi Toruń w ramach najnowszej trasy koncertowej

Koncerty Pawła Domagały cieszą się ogromnym zainteresowaniem – na tyle dużym, że na długo przed samymi wydarzeniami wyprzedały się wszystkie bilety na koncerty w ramach “1984 TOUR”. W związku z tym przygotowano drugą, znacznie obszerniejszą część trasy, podczas której artysta odwiedzi w przyszłym roku ponad 30 miast, w tym Toruń! Nic w tym dziwnego, Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia. Choć wielu osobom znany jest głównie jako aktor – w jego dorobku znajduje się bowiem wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych – ma także drugą, równie ważną pasję, mianowicie muzykę. Od wielu lat spełnia się w tej dziedzinie – nie tylko śpiewa i gra chociażby na gitarze, ale także sam pisze utwory.

Artysta ma na swoim koncie album „Opowiem Ci o mnie”, który ukazał się jesienią 2016 roku podbijając serca wielu słuchaczy, między innymi piosenką „Jestem tego wart”. Płyta ta osiągnęła status platynowej. W listopadzie tego roku swoją premierę będzie miał kolejny krążek Pawła, zatytułowany „1984”. Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek. Album promuje utwór “Weź nie pytaj”, który stał się wielkim przebojem, osiągając już blisko 50 milionów wyświetleń na YouTube. W dniu premiery płyty, czyli 16 listopada,  rozpocznie się pierwsza trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca ten album.

Szczegóły wydarzenia:

Kto: Paweł Domagała

Kiedy: 10 marca, godz. 20.00

Gdzie: Aula UMK

Bilety: W cenie 79, 99 lub 129 zł, dostępne tutaj.