Szukacie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego? A może lubicie znajdować przez przypadek ciekawe rzeczy? Jeśli tak, zajrzyjcie w najbliższą sobotę, czyli 7 kwietnia, na pierwszy tegoroczny Pchli targ!

Pierwszy tegoroczny Pchli targ w Toruniu

Pchli targ to idealne miejsce dla osób, które uwielbiają szperać wśród setek rzeczy i znajdować przez przypadek coś, co wpadnie im w oko dzięki swojej wyjątkowości. Zaprasza na niego Fundacja Studio M6 przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Toruń. Pierwszy tegoroczny Pchli targ odbędzie się już w najbliższą sobotę (7 kwietnia) w godzinach 12.00-19.00 na wschodniej pierzei Rynku Nowomiejskiego w Toruniu. Jeśli jednak macie już tego dnia inne plany, a chcielibyście wybrać się na wydarzenie, nie martwcie się! Na 2018 rok zaplanowano bowiem jeszcze kilka innych Pchlich targów, które odbędą się kolejno: 5 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 4 sierpnia, 1 września, 6 października. Wstęp na targi jest wolny.

Warto dodać, że Pchli targ to nie tylko poszukiwanie wśród stoisk niepowtarzalnych rzeczy. Na każdym z targów będzie można bowiem ponadto wziąć udział w darmowych warsztatach dla dzieci i młodzieży oraz zapoznać się z ideałami, misją i działalnością toruńskich fundacji. Najbliższy targ przybliży nam działalność Fundacji Korzenie Kultury.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do darmowego wystawiania się na targu. Ilość miejsc jest jednak ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłaszania. Można to zrobić, wysyłając maila ze swoimi danymi na adres: pchlitarg2018@gmail.com oraz pod numerem telefonu: 507 931 889.