Zdobiły kinowe witryny i bilbordy, teraz mogą zawisnąć także nad waszymi łóżkami. ACKiS Od Nowa po raz kolejny zaprasza na wielkie Plakatobranie, podczas którego do rąk uczestników trafią afisze filmowe i koncertowe. Jeśli polujecie na konkretny tytuł – to okazja w sam raz dla Was!

Plakatobranie to cykliczna akcja organizowana przez klub Od Nowa. Podczas niej wielbiciele kina oraz muzyki mają okazję, aby nieodpłatnie zdobyć plakaty promujące koncert ulubionego zespołu lub seans filmowy. Z magazynów wyciągnięte zostają wszystkie afisze, które nagromadziły się od poprzedniej edycji wydarzenia. Każdy z uczestników może zabrać dowolną liczbę plakatów, a wyznacznikiem sukcesu jest szybkość i zręczność w wyprzedzeniu konkurentów.

Podczas czerwcowej edycji Filmowego Plakatobrania udostępnione zostaną plakaty filmów, które w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć w Kinie Studenckim Niebieski Kocyk. Wśród nich znajdą się m.in. Pokój, Niewinne czy Ave Cezar!. Plakatobranie będzie poprzedzać poniedziałkowy pokaz filmu Opiekun, który zakończy sezon filmowy 2015/2016.

DATA: 6 czerwca (poniedziałek), godz. 17:30
MIEJSCE: Od Nowa
BILETY: wstęp wolny
SZCZEGÓŁY: strona wydarzenia

[Fot. Paula Gałązka]