Tak niewiele trzeba, by pomóc innym! Wystarczy przyjść do Auli UMK w najbliższą środę i oddać krew. Prosta czynność, ale o wielkim znaczeniu. A po spełnionej misji… afterparty u Szwejka!

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza do udziału w największej studenckiej akcji krwiodawstwa w Polsce! Wampiriada odbędzie się we wtorek 24 listopada w Auli UMK w godzinach: 9.00-16.00. Po zgłoszeniu się w punkcie krwiodawstwa i otrzymaniu standardowego pakietu wzmacniającego, uczestnicy akcji zaproszeni są na oficjalne afterparty w klubie Szwejk. Impreza odbędzie się 26 listopada, a na przybyłych czekać będą prawdziwie studenckie promocje. Ponadto partnerzy przekazali atrakcyjne podarunki, a wśród nich: kupony na piwo, 20% rabatu na dania w Mr. Capone, a także 3 dniowy karnet na siłownię w Fabryce Formy (gdzie można będzie porozmawiać z dietetykiem i trenerem na temat zdrowego trybu życia). Dodatkowo voucher na darmową lekcję tańca oraz komiksy z sagi Gwiezdne Wojny.

Wampiriada zorganizowana w ubiegłym roku okazała się wielkim sukcesem. Po raz pierwszy punkt krwiodawstwa przeniesiono z klubu Od Nowa do Auli UMK. W uniwersyteckiej sali zgłosiło się 200 osób, z czego 150 pomyślnie przeszło badania kontrolne. Łącznie oddano 68 litrów krwi. Choć na uczestników akcji nie czekały żadne dodatkowe atrakcje, to udowodnili oni, że studenci UMK po prostu chcą pomagać.

W tym roku uczestnicy będą pomogli pomóc podwójnie, dołączając się do II Gwiazdki Dzieciom – akcji charytatywnej wspierającej toruńskie domy dziecka. Każdy będzie miał możliwość dobrowolnie przekazać czekoladę dla dzieci.

Wampiriada jest całkowicie bezpieczna. Nie zwlekaj więc i podaruj komuś uśmiech.

Oddając krew – ratujesz życie.

Data: 24.11.2015, wtorek

Miejsce: Aula UMK (Gagarina 11)

Godzina: 9.00-16.00

Afterparty: 26.11.2015, Szwejk

fot. [materiały prasowe]