Najpopularniejsi polscy aktorzy przyjadą do Torunia, by zapolować na łosia. Przygotujcie się na potężną dawkę ironii.

Tytuł spektaklu „Polowanie na łosia” może i brzmi zabawnie, ale opowiada o niezwykle ważnych wartościach, przed wszystkim o wolności. Nie brakuje w nim również wątków dotyczących konfliktu pokoleń czy trudności, jakie towarzyszą młodym ludziom wchodzącym w dorosłość. A zatem „Polowanie na łosia” to idealna propozycja dla studentów, którzy pewnie nieraz czują się zagubieni i cały czas próbują odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie.
To kolejna produkcja teatralna Fundacji Garnizon Sztuki. Autorem sztuki jest Michał Walczak, twórca „Pożaru w burdelu”, reżyserem natomiast – Grzegorz Chrapkiewicz. Mimo że przedstawienie opowiada o ważnych społecznie kwestiach, historia opowiedziana jest w sposób ironiczny i nieco metaforyczny. Spektakl można zaliczyć do gatunku komedii – nie zabraknie czarnego humoru i romantyczności. Pojawi się nawet wątek kryminalny.

Głównymi bohaterami spektaklu „Polowanie na łosia” są Eliza i Konrad – młodzi, zakochani w sobie ludzie, którzy pragną się zaręczyć. Przygotowują kolację dla rodziców dziewczyny, by poinformować ich o swoich zamiarach. Jednak przed wizytą rodziców zaczynają się dziać podejrzane rzeczy, dochodzi nawet do próby morderstwa!
Jeśli macie ochotę obejrzeć niebanalny spektakl, „Polowanie na łosia” to idealna propozycja na spędzenie lutowego wieczoru. Tym bardziej że grają w nim najznakomitsi polscy aktorzy.

Obsada:
Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki
Grażyna Wolszczak
Leszek Lichota
Piotr Cyrwus

KIEDY: 7 lutego 2018 (środa), godz. 19:00-21:00
GDZIE: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, al. Solidarności 3, Toruń
BILETY: dostępne online na stronie kupbilecik.pl

[fot. wydarzenie na Facebooku]