Przedstawiciele czołówki polskiego, ulicznego rapu, zagrają dla swoich fanów w Toruniu w ramach trasy NOTABENE TOUR 2017. Liczba dostępnych biletów szybko topnieje.

Polska Wersja prawie wyprzedana

Polska Wersja, czyli Jano i Hinol, to jedna z popularniejszych ekip młodego pokolenia. W Kotłowni 2.0 będą promować ich najnowszy album Notabene. Nie zabraknie oczywiście utworów z poprzedniego albumu. Koncert cieszy się sporym zainteresowaniem, wszak pierwsze dwie z trzech pul biletów są już wyprzedane.

Poprzednia trasa koncertowa przyciągnęła tysiące fanów Polskiej Wersji z kilkudziesięciu miast Polski i Europy. Duet ma też na koncie występy na dużych, hip-hopowych festiwalach. Ich najnowsza płyta zadebiutowała na liście OLIS zajmując drugą pozycję, co jest dość sporym wydawniczym sukcesem. W Toruniu poza najbardziej znanymi utworami Jano i Hinol zagrają w pełnym wymiarze materiał z Notabene.

Na scenie Kotłowni 2.0 gościnnie wystąpią Graba i CHIO EMB. Jako support zaprezentują się Homies, Alien SDG i WRO. Przed i po koncercie za gramofonami stać będzie DJ ALBI.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kiedy: 14 stycznia (sobota), godz. 20.00,

Gdzie: Kotłownia 2.0, ul.Słowackiego 5/7,

Bilety: 35 zł/ 50 zł (VIP), sklep TKO SZOP, ul. Podmurna 34,

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/343605126022021/