W środę, 30 grudnia, Polski Związek Hokeja na Trawie wydał komunikat odnośnie do rozgrywek i treningów odbywających się od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku. Na jego mocy m.in. zostaną zawieszone rozgrywki Hokej Superligi i I ligi.

Ligowa przerwa Laskarzy

Od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2020 roku wstrzymane zostaną rozgrywki ligowe Hokej Superligi, I ligi mężczyzn i ligi seniorek. W Hokej Superlidze występuje Pomorzanin Toruń, wszystkie ekipy rozegrały jak dotąd zaledwie po jednym spotkaniu. Torunianie ograli w stosunku 11:4 zespół LKS-u Gąsawa. Na zapleczu hokejowej elity występują Bałagany Rustico Łubianka. Zespół z powiatu toruńskiego podobnie jak Pomorzanin rozegrał raptem jedno spotkanie i uległ w nim 8:7 KS Stelli Gniezno. Nowe terminarze zostaną opublikowane 31 grudnia 2020 roku.

Najmłodsi pograją

PZHT informuje, iż możliwe jest prowadzenie działalności związanej z organizacją współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzeń sportowych dedykowanych dzieciom i młodzieży uczestniczącym we współzawodnictwie sportowym, prowadzonym przez Polski Związek Hokeja na Trawie, tj. Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych, Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików.

[źródło: Polski Związek Hokeja na Trawie]