Marcin Pawłowski pod pseudonimem  Pawbeats zagra premierowy koncert płyty OUT w toruńskiej Auli UMK już 13 kwietnia. Zamysł na koncerty związane z najnowszą płytą, zakładają udział w nim plejady gwiazd, które przewijały się w trakcie muzycznej przygody Marcina.

Marcin Pawłowski to muzyk, kompozytor, aranżer oraz producent muzyczny, który tworzy pod pseudonimem Pawbeats. To artysta z Bydgoszczy, którego zna już cała Polska. W swojej karierze wyprodukował już kilkadziesiąt albumów muzyki rozrywkowej czy hip-hopowej. Wiele z nich zdobyło status Złotej czy Platynowej Płyty. Marcin to człowiek, który nie zamyka się na gatunki muzyczne, a raczej stara się tworzyć i odnajdować siebie na każdej, muzycznej płaszczyźnie. Od 2005 roku sukcesywnie rozwija siebie i opanowuje scenę muzyczną, robiąc z koncertów przedsięwzięcia na wielką skalę. Jak sam mówi, jego koncerty z live bandem oraz kilkunastoma gośćmi były brane z przymrużeniem oka. Sądzono, że nie da się pogodzić wszystkiego i stworzyć  jednolitej całości. Marcin jednak poradził sobie z tym już kilkakrotnie i tym razem również zamierza stworzyć podobne przedsięwzięcie. Teraz przyszedł czas na premierowy OUT Pawbeats w Toruniu.

Koncert w Toruniu będzie premierową prezentacją płyty OUT, na którą czeka cała Polska.

Supportem Pawbeats 13 kwietnia będzie zespół LUXTORPEDA.

Gośćmi koncertowymi będą:

– Marcelina

– Marika

– Natalia Grosiak

– Novika

– Pola Rise

– Zeus

– Kali

– KęKę

– Te-Tris

– Robert Cichy

– VNM

– Buslav

– ?

– ?

– ?

Artyści ogłaszani są stopniowo, na pełen skład trzeba jeszcze poczekać.

Na premierowy OUT Pawbeats złożą się 3 niezależne elementy: Koncert, after party, a także panel dyskusyjny, który jak mówi Pawbeats, nada społecznej wymowy całemu wydarzeniu.

SZCZEGÓŁY:

DATA:13 kwietnia (piątek), godzina 19:00

MIEJSCE: AULA UMK ul. Gagarina 11

BILETY: 79 zł, 99 zł, 119 zł