Zanim rozleniwią nas wakacje, warto pomyśleć o doładowaniu się energią na całe lato. A co jest bardziej energetycznego niż punk rock? Już w sobotę w klubie Dwa Światy na scenie Club Mate dostaniemy jego solidną dawkę.

ODC to pięciu chłopaków ze Szczecina, którzy razem grają od jedenastu lat. Ich muzyka to melodyjny punk rock z tekstami o dziewczynach, alkoholu i beznadziei rzeczywistości. Muzycy polecają słuchać jej „z kolesiami przy piwie, w zadymionym barze, wykrzykując chóralnie każdy tekst”. Ostatnia jak dotąd płyta ODC, pt. Nie jest tak źle ukazała się jesienią 2015.

Lochy i Smoki określają się mianem emo punk nerds, co trafnie opisuje ich muzykę. W warstwie muzycznej inspirują się amerykańskim punk rockiem. W tekstach zaś można odnaleźć nawiązania do gier, fantastyki czy książek Murakamiego i Vonneguta. Piotr Fronczewski poleca.

White Crosses to projekt muzyczny, który zrodził się w 2014 roku w Warszawie. Czterech facetów tworzy dojrzały kolektyw, ich muzyka to alternatywny rock z solidną dozą punk rocka i folk punka. W maju 2015 zespół zadebiutował EPką „Naive Handshakes”. W maju 2016 ukazuje się kolejna EP zatytułowana Anchorless.

SZCZEGÓŁY:
4 czerwca 2016
sobota
godz. 20:00
klub Dwa Światy
ul. Ducha Św. 10/12
wjazd: 10 pln