Kojarzycie rozśpiewane Studio Accantus? Jeśli tak, już w październiku będziecie mogli wybrać się w Toruniu na wydarzenie, podczas którego wystąpi jeden z solistów tej grupy, mianowicie Kuba Jurzyk!

Recital Kuby Jurzyka w Toruniu, czyli Accantus na żywo!

Miłośnicy muzyki musicalowej czy filmowej, już niedługo będą mogli zetknąć się z takimi piosenkami podczas recitalu Kuby Jurzyka w Dworze Artusa. Kuba wystąpi tam w ramach serii koncertów „Accantus na żywo”. Artyście podczas koncertu towarzyszył będzie na pianinie Jakub Zaczkowski, a niewykluczone, że kilka piosenek zaśpiewa z nim także inny solista kultowego Studia Accantus. Podczas koncertu spodziewać możemy się dawki dobrej muzyki, którą Kuba zapewni widzom, jako niezwykle doświadczony wokalista. Z muzyką obcuje bowiem od dawna – śpiewa już od dziecka! Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym. Poza śpiewaniem, udziela się również jako aktor głosowy. Warto dodać, że Kuba to także finalista IV edycji programu X Factor, gdzie zyskał dużą rzeszę fanów!

Dla wielu osób Kuba jednak najbardziej znany jest z YouTuba. Artysta współtworzy tam muzyczny kanał: Studio Accantus. Co tydzień w środę (poza przerwami wakacyjnymi) trafia tam nowe wideo. Accantus zajmuje się głównie coverowaniem piosenek musicalowych czy filmowych, lecz nie tylko! Misją Studia jest szerzenie tych gatunków w Polsce i – co istotne – po polsku w jak najlepszej formie. Artyści jednak od dłuższego czasu wyszli poza ramy Internetu – koncertują po całym kraju, przyciągając do sal koncertowych wielu słuchaczy, którzy coraz bardziej zakochują się dzięki nim we wszelakich musicalach czy piosenkach z bajek i filmów!

Szczegóły wydarzenia:

Co: Accantus na żywo – Recital Kuby Jurzyka

Kiedy: 26 października, godz. 19.00

Gdzie: Dwór Artusa

Bilety: Od 40-70 zł, dostępne tutaj.