Redakcja

O redakcji

SpodKopca.pl to dynamicznie rozwijający się toruński portal internetowy. Dzięki niemu chcemy dotrzeć do młodych ludzi związanych z Toruniem, w szczególności do studentów i absolwentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i innych toruńskich uczelni oraz uczniów toruńskich szkół średnich. Jednak to nie wszystko, naszym celem jest również dotarcie do mieszkańców Torunia oraz osób, które zamierzają się tutaj przeprowadzić.

Marka, jak i sam portal, tworzona jest przez młodych dla młodych, co zapewnia podobne spojrzenie na istotne sprawy dla osób wchodzących w dorosłe życie. Dostarczamy wiele ważnych informacji dotyczących np. uczelni, życia miasta, kultury i sportu, jak również prezentujemy inspirujące artykuły publicystyczne  oraz komentarze dotyczące ważnych, z perspektywy młodych ludzi, problemów. Spotkajmy się więc na SpodKopca.pl – tu spotyka się Toruń!

Członkowie redakcji

Redaktor naczelny


  • Michał Machel

e-mail: michal.machel@spodkopca.pl/ nr tel. 789 110 036 

Dziennikarze

  • Anna Bytner
Dziennikarka
anna.bytner@spodkopca.pl

  • Sebastian Winnicki
Dziennikarz
sebastian.winnicki@spodkopca.pl

  • Bartosz Fryckowski
Dziennikarz
bartosz.fryckowski@spodkopca.pl

  • Sylwia Piłat
Dziennikarka
sylwia.pilat@spodkopca.pl

  • Adam Mroczek
Dziennikarz
adam.mroczek@spodkopca.pl

  • Wojciech Panek
Fotograf
e-mail: wojciech.panek@spodkopca.pl, http://koncertyupanka.blogspot.com/

  • Sandra Latarska
Fotografka
e-mail: sandra.latarska@spodkopca.pl

  • Eryk Jarzynka
Fotograf
e-mail: eryk.jarzynka@spodkopca.pl

Marketing i PR


  • Sebastian Winnicki

e-mail: sebastian.winnicki@spodkopca.pl

  • Patryk Jabłoński

e-mail: patryk.jablonski@spodkopca.pl

Współpraca

  • Tomasz Lubiatowski
Dziennikarz. Cykl Dawno temu Spod Kopca
e-mail: tomasz.lubiatowski@spodkopca.pl

  • Grzegorz Kwiatkowski
Dziennikarz
grzegorz.kwiatkowski@spodkopca.pl

Administracja techniczna


  • Krzysztof Szatkowski
Administracja techniczna strony oraz oprawa graficzna portalu.
e-mail: krzysztof.szatkowski@spodkopca.pl