Redakcja

O redakcji

SpodKopca.pl to dynamicznie rozwijający się toruński portal internetowy. Dzięki niemu chcemy dotrzeć do młodych ludzi związanych z Toruniem, w szczególności do studentów i absolwentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i innych toruńskich uczelni oraz uczniów toruńskich szkół średnich. Jednak to nie wszystko, naszym celem jest również dotarcie do mieszkańców Torunia oraz osób, które zamierzają się tutaj przeprowadzić.

Marka, jak i sam portal, tworzona jest przez młodych dla młodych, co zapewnia podobne spojrzenie na istotne sprawy dla osób wchodzących w dorosłe życie. Dostarczamy wiele ważnych informacji dotyczących np. uczelni, życia miasta, kultury i sportu, jak również prezentujemy inspirujące artykuły publicystyczne  oraz komentarze dotyczące ważnych, z perspektywy młodych ludzi, problemów. Spotkajmy się więc na SpodKopca.pl – tu spotyka się Toruń!

Członkowie redakcji

Redaktor naczelny


  • Michał Machel
Ponadto koordynator działu Publicystyka.
e-mail: michal.machel@spodkopca.pl 

Dziennikarze

  • Sara Watrak
Dziennikarka
e-mail: sara.watrak@spodkopca.pl

  • Adam Mroczek
Dziennikarz
e-mail: adam.mroczek@spodkopca.pl

  • Anna Bytner
Dziennikarka
anna.bytner@spodkopca.pl

  • Daria Łojek
Dziennikarka
daria.lojek@spodkopca.pl

  • Weronika Wyrębska
Dziennikarka
weronika.wyrebska@spodkopca.pl

  • Magda Tadzik
Dziennikarka
magda.tadzik@spodkopca.pl

  • Katarzyna Rybak
Dziennikarka
katarzyna.rybak@spodkopca.pl

  • Agnieszka Strzelecka
Dziennikarka
agnieszka.strzelecka@spodkopca.pl

PR


  • Alicja Grajek

e-mail: alicja.grajek@spodkopca.pl

Współpraca

  • Maciej Koprowicz
Dziennikarz
e-mail: maciej.koprowicz@spodkopca.pl

  • Tomasz Lubiatowski
Dziennikarz. Cykl Dawno temu Spod Kopca
e-mail: tomasz.lubiatowski@spodkopca.pl

  • Alicja Krzyżelewska
Fotograf
e-mail: alicja.krzyzelewska@spodkopca.pl

  • Grzegorz Kwiatkowski
Dziennikarz
grzegorz.kwiatkowski@spodkopca.pl

Administracja techniczna


  • Krzysztof Szatkowski
Administracja techniczna strony oraz oprawa graficzna portalu.
e-mail: krzysztof.szatkowski@spodkopca.pl