Jesteś osobą z lekkim piórem, która lubi pisać nieco więcej niż notatki na wykładach? Interesujesz się mediami, kulturą i jesteś kreatywny? A może uwielbiasz fotografię i chciał(a)byś, aby Twoja pasja nie ograniczała się tylko do dodawania zdjęć na Instagramie? Znamy sposób na to, abyś mógł zdobyć cenne doświadczenie – po prostu dołącz do ekipy Spod Kopca!

Jesteśmy portalem, który tworzony jest przez studentów – dla studentów. Znamy więc doskonale akademickie obowiązki i częsty brak czasu. U nas jednak nie jest to przeszkodą! Piszesz kiedy chcesz, ile chcesz i, w pewnym stopniu, jak chcesz. Ponadto, możesz to robić nawet bez wychodzenia z domu! A wszystko to w przyjacielskiej atmosferze, wśród ludzi, którzy chętnie darzą pomocą i dobrą radą.

Szukamy dziennikarzy, fotografów, PR-owców

Jednocześnie, pracując z nami, zdobywasz cenne doświadczenie i praktykę, która będzie doskonałym zalążkiem do dalszej, dziennikarskiej pracy! Dzięki nam możesz uczestniczyć w wielu kulturalnych imprezach, na których możesz przeprowadzać wywiady z gwiazdami bądź tworzyć piękne kadry, które upamiętnią dane wydarzenie. Jeśli jednak wolisz planować, organizować i wiesz jak funkcjonuje public relations – chętnie przyjmiemy Cię w grono naszych PR-owców. Od koloru, do wyboru!

Zainteresowany? Napisz więc do nas na redakcja@spodkopca.pl. Czekamy właśnie na Ciebie!