Jeżeli jesteś miłośnikiem muzyki wprawiającej w świąteczny nastrój i magicznego głosu angielskiego muzyka – mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Robbie Williams pojawi się w Toruniu już 8 grudnia.

Robbie Williams w Toruniu – jakie utwory wykona na gali?

Były członek zespołu Take That jest znany z hitów tj.: „Angel”, „Old Before I Die”, „Feel”, „South of the Border” czy „Let Me Entertain You”. Artysta działa w branży muzycznej od 1990 roku, ale nadal spełnia swoje świeże pomysły. Udowodnił to wydając nowy album – „The Christmas Present”. Jest to pierwsza świąteczna płyta w jego karierze, na której znajdziemy klasyczne utwory wybrzmiewające w naszych domach od lat. Williams nie ograniczył się jednak tylko do popularnych hitów i zadbał również o własne, nowe propozycje oraz utwory wykonane z wyjątkowymi gośćmi.

Wiadomość o świątecznej gali Williamsa w CKK Jordanki zaskoczyła wszystkich fanów muzyka. 8 grudnia wypromuje swój najnowszy album wraz z pełnym zespołem. Artysta przygotuje nas na Boże Narodzenie odśpiewując swoje wersje sławnych utworów tj.: „Santa Baby”, „Christmas (Baby Please Come Home)” czy „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow”.

Jak zdobyć zaproszenie na występ?

Występ Williamsa nie ma charakteru koncertu, co oznacza, że na galę nie zaplanowano sprzedaży biletów. Będziemy mieli jednak okazję wygrać bezpłatne wejściówki w konkursach przygotowywanych przez lokalne media. Wydarzenie zostanie zarejestrowane i wyemitowane pierwszego lub drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia o godzinie 20:00 na antenie TVP 2.

Robbie Williams w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kiedy: 8 grudnia

Gdzie: CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3

Bilety: Na galę nie zaplanowano sprzedaży biletów, ale istnieje możliwość wygranej bezpłatnej wejściówki! Śledźcie lokalne media, aby nie przegapić konkursów.