Robisz zdjęcia i chowasz je w czeluściach swojego dysku? Znajomi mówią, że są fajne, ale Ty nie dowierzasz? Wystaw się w CSW!

Centrum Sztuki Współczesnej po raz kolejny zaprasza pasjonatów fotografii do udziału w swoim konkursie. Nagrodą jest udział w zbiorowej wystawie.

– Tematyka i format prac jest dowolny – co roku trafiają do nas zarówno portrety, krajobrazy jak i zdjęcia reportażowe czy zupełnie abstrakcyjne – mówią organizatorzy.

Wydrukowane i nieoprawione prace (max. 6 sztuk) należy przynieść lub przesłać do recepcji CSW do 15 stycznia 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego). Zdjęcia muszą być podpisane (imię, nazwisko, adres e-mail), wraz z wydrukowanym regulaminem i kartą zgłoszenia. Fotografie powinno się dostarczyć w formie wydruku, odbitki na papierze fotograficznym, a format zdjęcia jest dowolny. Nie przyjmowane będą pliki w wersji cyfrowej. Dostarczone prace przejdą przez ocenę jury.

Wybrane zdjęcia po raz pierwszy zostaną zaprezentowane jako wystawa, 28 stycznia 2016 r. o godzinie 18:00 w sali LABSEN w CSW. Całość będzie dostępna do 8 marca 2016 r.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia na stronie www.csw.torun.pl

[fot. materiały prasowe]