Przygotujcie się na utrudnienia w ruchu. W najbliższą sobotę, 19 sierpnia, w związku z pracami torowymi tramwaje nr 2 i nr 3 nie będą kursowały.

Ruch tramwajów linii nr 2 i nr 3 zostanie wstrzymany w sobotę, 19 sierpnia, od godziny 4:30 do godziny 15:30. Powodem są prace modernizacyjne przy ul. Grudziądzkiej. Na skróconej trasie od Motoareny do al. Solidarności kursować będą tramwaje:

1. linii nr 8 z Motoareny przez Reja, Bydgoską i plac Rapackiego do al. Solidarności. Powrót przez Kraszewskiego i Broniewskiego do Motoareny
2. linii nr 9 z Motoareny przez Broniewskiego, Kraszewskiego do al. Solidarności. Powrót przez pl. Rapackiego, Bydgoską i Broniewskiego do Motoareny.

Natomiast trasą Elana – aleja Solidarności – Elana pojadą zastępcze autobusy linii nr 52. Będą zatrzymywać się na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych.

Ruch tramwajowy wstrzymany – na jak długo?

Od godziny 15:00 tramwaje linii nr 2 i nr 3 wznowią kursowanie z pętli przy Motoarenie i przy ul. Reja. Z kolei od godziny 15:30 tramwaje ruszą z pętli Elana i Wschodnia.
Dokładne informacje na temat sobotnich utrudnień komunikacyjnych znajdziecie pod tym linkiem.