W listopadzie, w toruńskiej Od Nowie, odbędzie się koncert Sarsy w ramach #zakryjtour. Podczas koncertu usłyszymy z pewnością nie tylko najnowszy utwór „Zakryj”, który zapowiada trzeci album artystki, ale także poprzednie hity!

Sarsa odwiedzi Od Nowę podczas jesiennej trasy klubowej

Sarsy, a dokładniej Marty Markiewicz, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To młoda wokalistka, która trzy lata temu wydała swój debiutancki album. Znaleźć możemy na nim chociażby znany wielu osobom singiel „Naucz mnie”. Piosenkarka znana jest z oryginalnego wizerunku scenicznego. Jej znakiem rozpoznawczym jest fryzura, a dokładniej tzw. „sarsorogi”. Sarsa brała udział m.in. w programie The Voice of Poland. Artystka znana jest z tego, że w swojej twórczości przemyca treści pozamuzyczne. Tak samo jest w przypadku najnowszego utworu „Zakryj”, który zapowiada trzeci solowy album Sarsy. Wokalistka jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną tej piosenki. Nowy singiel zapowiedziany jest przez 9 grafik na instagramie, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji, gdzie każdy słyszany dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.

Podczas jesiennej trasy klubowej, w ramach której artystka odwiedzi także Toruń, usłyszymy z pewnością nie tylko najnowsze utwory, ale także uwielbiane przez wielu piosenki z poprzednich krążków – „Motyle i ćmy”, „Bronię się” czy „Volta”. Podczas koncertu będziemy mieli okazję usłyszeć zupełnie nowe, energetyczne oraz poruszające aranżacje numerów Sarsy, które rozbrzmiewać będą w intymnej, klubowej atmosferze.

Sarsa odwiedzi Od Nowę podczas jesiennej trasy klubowej – szczegóły wydarzenia:

Kto: Sarsa

Kiedy: 18 listopada, godz. 19.00, wejście od 18.00

Gdzie: Od Nowa

Bilety: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu. Bilety dostępne są tutaj.