Jeśli jesteście miłośnikami adrenaliny, lubicie się bać, a oglądanie horrorów to Wasza ulubiona rozrywka, pod koniec października odbędzie się w Toruniu wydarzenie w sam raz dla Was, czyli „Ścieżka Duchów”! 

„Ścieżka Duchów”, czyli spacer dla miłośników adrenaliny!

Ścieżka Duchów to autorska impreza organizowana przez Ipron Events od 2015 roku w Bydgoszczy. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć co nieco działalność, w związku z czym legendarna impreza odbędzie się także w Toruniu, a dokładniej w Forcie IV! To wydarzenie w sam raz dla fanów grozy i adrenaliny. Jeśli lubicie się bać, spacer taką ścieżką będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Jakie atrakcje dostarczą organizatorzy? Cała zabawa polega na tym, aby pobudzić wyobraźnię uczestników. Każdy z nich ma wyobrazić sobie, że ponury, XIX-wieczny fort, nawiedzony został przez wszystkie koszmary… Każdy krok ma być dla przybysza niewiadomą, a to, co czai się za rogiem, to straszna tajemnica. Zewsząd dobiegać będą przerażające krzyki, dziwny zapach, a cały czas odczuwalna będzie dookoła czyjaś obecność… i to niekoniecznie swoich współtowarzyszy!

Organizatorzy przygotowali 600 biletów, co oznacza, że podczas godziny spacer w towarzystwie duchów odbędzie 100 uczestników. Ścieżkę przechodzi się w grupach od 4 do 8 osób. Każdy bilet ma przypisaną konkretną godzinę, uprawniającą do przekroczenia bramki kontrolnej (bramka 1) i pozwalającej na ustawienie się w kolejkę do bramki wpuszczającej na ścieżkę (bramka 2). Przybliżony czas oczekiwania pomiędzy pierwszą bramką a drugą, to około 30 minut. Z kolei czas przejścia „Ścieżki Duchów” to około 20 minut, które być może będą najbardziej przerażającymi minutami, jakie dotychczas przeżyliście!

Szczegóły wydarzenia:

Co: Ścieżka Duchów w Toruniu

Kiedy: 27 października, godz. 18.00-23.30

Gdzie: Twierdza Toruń – Fort IV

Bilety: W cenie 35 zł, do nabycia na ticketportal.pl

Wiek: 12-14 lat z opiekunem, powyżej 14 roku życia samodzielnie.