W slangu „siksa” to małolata próbująca udawać dorosłą kobietę. Ta Siksa nie udaje nikogo ani niczego. Z zawrotną prędkości udowodni to już 5 listopada, gdzie w „Końcu Świata” pokaże narodowi (tak że uklęknie) czym jest punk.

Duszą tej wokalistki jest wulkan a w jej żyłach płynie gorąca lawa, co bardzo energicznie pokazuje na każdej scenie na której się pojawi. Pastisz to jej drugie imię. Bez zbędnych ceregieli, niczym mistrz akupunktury potrafi wbić igłę tam, gdzie najmocniej ją poczuje… kto? Ofiar jest wiele. Najprościej rzec, że Polska i to, co się w niej dzieje.

„Nazywam się Siksa, bo za miliony siks kocham i cierpię katusze, nie wiem czy wiesz, ale jest nas milion”

Tymi słowami rozpoczyna swój koncert. Brzmi znajomo? Powinno! Występy Siksy to nie tylko możliwość posłuchania punkowej muzyki, ale też zobaczenia naprawdę intrygującego przedstawienia.

Już 5 listopada Siksa zagra w Toruniu a ty przekonasz się, że polski szczery punk nie zdechł, a ma się dobrze i dalej przeciwstawia się normom!

Wraz z Siksą wystąpi duet Kwiatki, pochodzący z Torunia i grający muzykę electropop. To wydarzenie stanowi mieszankę wybuchową, którą trzeba poczuć. Tym bardziej, że zbierane są pieniądze na schronisko.

Siksa i Kwiatki – kiedy i gdzie?

Kto: Siksa oraz Kwiatki

Kiedy: 5 listopada, godz. 20:00

Gdzie: Koniec Świata

Bilety: 20 zł

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku.

[Fot. materiały organizatora]