Jesienią nasze miasto odwiedzą jedne z bardziej znanych, polskich sióstr, mianowicie – Natalia i Paulina Przybysz. Po latach łączą siły, aby zaprezentować podczas serii dziesięciu koncertów nie tylko swoje solowe albumy, ale także wspólny finał!

Siostry Przybysz w Toruniu

W październiku w Dworze Artusa usłyszeć będziemy mogli siostry Przybysz, które po latach postanowiły zorganizować wspólną trasę koncertową, obejmującą dziesięć koncertów, w tym jeden w Toruniu. Podczas trasy kultowe artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy – „Światło Nocne”, „Chodź Tu!” oraz niezapomniany, wspólny finał.

Paulinę i Natalię znać możemy w dużej mierze z ich wspólnego projektu Sistars – siostry śpiewały w zespole w latach 2001–2006, 2011 i 2012–2013. Starsza ze sióstr, Natalia, ma na swoim koncie także kilka solowych krążków oraz wiele nagród i wyróżnień. Angażuje się także w wiele akcji społecznych. Paulina z kolei przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, ale ponadto nagrała trzy solowe albumy. Warto wspomnieć, że w 2012 roku siostry wzięły udział w drugiej edycji programu Bitwa na głosy, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2.

W Dworze Artusa usłyszymy najnowsze albumy artystek, które w kwietniu zostały docenione nagrodą Fryderyk 2018. Każdy z dziesięciu koncertów trasy pełen będzie niespodzianek, a jedną z nich będą wyjątkowi goście, o których fani dowiedzą się wkrótce.

Siostry Przybysz w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto: Natalia i Paulina Przybysz

Kiedy: 19 października; otwarcie bram: 19:00; start koncertu: 20:00

Gdzie: Dwór Artusa

Bilety: W cenie 79 zł (I pula), 89 zł (II pula), 99 zł (III pula), dostępne tutaj.

[Fot. wydarzenie na Facebooku]