Piranha Tourbooking zaprasza na koncert weteranów rosyjskiej sceny ska, którzy od 1989 roku przemierzają świat ze swoją mieszanką ska i punk rocka. Distemper wystąpi 20 września w toruńskim klubie Dwa Światy.

Distemper to jedna z najstarszych, aktywnych i jednocześnie najbardziej znanych kapel na rosyjskiej scenie ska punkowej. Zaczęli karierę w 1989 roku jako formacja hardcore punkowa, jednak z czasem do składu dookoptowali sekcję dętą. Od tej pory muzyka Distempera nabrała skoczności – i tak pozostało. Ich muzyka jest połączeniem tanecznego ska z szybkim, energicznym punk rockiem, wszystko to urozmaicone charakterystycznym, zachrypniętym głosem wokalisty i rosyjskimi tekstami. Na koncie Distemper ma 15 albumów, z których 7 zostało wydanych w Niemczech.

Muzyka zespołu LØVVE z Francji określana jest jako hardcore i powerviolence. Jest to nowy projekt muzyków z takich kapel, jak Verbal Razors Nine Eleven. Grają szybkie, krótkie i agresywne numery z damskim wokalem. Będzie to pierwszy koncert grupy w naszym mieście.

Z kolei toruńska grupa 8Kaw wykonuje szybki, energiczny punk rock z życiowymi tekstami wzbogacony o trąbkę.

INFO:
GDZIE: 20 września 2017, godz. 19:30
KIEDY: Klub Dwa Światy, ul. Ducha św. 10/12, Toruń
BILETY: 20 zł – w dniu koncertu na bramce.