Choć do lutego jeszcze trochę czasu, warto już teraz zaplanować sobie jeden z sobotnich wieczorów tego miesiąca. Można, przykładowo, udać się do Od Nowy i spędzić szalony wieczór ze Sławomirem!

Sławomir w Toruniu

Sławomir to twórca muzyki rock polo, czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Sławomir Zapała swoją karierę muzyczną szlifował pod okiem Roberta Wilsona w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA). To właśnie tam, w barze, w którym śpiewał, poznał swoją obecną żonę kościelną i muzę Kajrę. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność.

Po powrocie do Polski wszystkie zarobione pieniądze wydał na realizację teledysku do piosenki „Megiera”. W zaledwie trzy miesiące po premierze klipu Sławomir został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda. Twórca rock polo poderwał wtedy cały amfiteatr. Po udanym występie w ciągu zaledwie dwóch dni posypały się propozycje z „Dancing with the Stars”, programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz największych wytwórni muzycznych. Gwiazdor wybrał jednak niezależność i sam postanowił zostać producentem muzycznym. Stwierdził, że „pośpiech upokarza” i dopiero po roku przyjął kontrakty programów dla Polsatu. 

Jak możemy przeczytać w facebookowym wydarzeniu: „Kariera Sławomira funkcjonuje wzorcowo jak silnik 1.9 tdi w jego ukochanym, czerwonym golfie trójce. Kolejne etapy sukcesu odmierza mu złoty sikor na ręce”. Artysta koncertuje w całej Polsce wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”. Każdy występ to niesamowite show, a widzowie znają słowa piosenek na pamięć! „Ni mom hektara” czy „Miłość w Zakopanem” zaśpiewać będziemy mogli razem ze Sławomirem już w lutym w Od Nowie.

Sławomir w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto: Sławomir

Kiedy: 24 lutego 2018 r., g. 19.00

Gdzie: Od Nowa

Bilety: 50 zł

Bilety dostępne są tutaj.

[Fot. wydarzenie na Facebooku]