Już jutro, na deskach toruńskiego teatru, znani i lubiani aktorzy wcielą się w bohaterów słodko-gorzkiej komedii „Imię” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. Spektakl z kłótnią w roli głównej, z pewnością namiesza w naszych głowach i nie pozwoli o sobie szybko zapomnieć.

Słodko-gorzka komedia „Imię” na deskach toruńskiego teatru

„Imię” to francuska sztuka, której ekranizacja zyskała rzeszę fanów. Akcja przedstawienia rozgrywa się podczas jednego wieczoru przy kolacji, w paryskim apartamencie. Bohaterami spektaklu jest paczka przyjaciół. Kiedy jeden z nich oświadcza, że wkrótce zostanie ojcem, pozostali próbują dociec, jakie imię wybrała para swojemu pierworodnemu. Wydawałoby się, nieszkodliwe pytanie, zrodzi chaos i doprowadzi do awantury.

W rolach głównych komedii występują: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Mateusz Banasiuk, Marcin Hycnar, Szymon Bobrowski oraz Wojciech Malajkat. Spektakl jest praktycznie pozbawiony scenografii, dzięki czemu cała nasza uwaga skupia się na fabule oraz grze aktorskiej.

Już 16 października, będziemy mieli okazję się przekonać, czy recenzenci sztuki mieli rację określając ją jako „wyrazistą, nieprzerysowaną, nietuzinkową i niebanalną”. Przedstawienie z pewnością zapewni nam wieczór przepełniony humorem z wyczuwalną nutą goryczy i wyjawi, jakie to imię może doprowadzić do konfliktu między przyjaciółmi.

Gdzie i kiedy?

Kiedy: 16 października, godz. 19:00.

Gdzie: Sala Koncertowa CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3.

Bilety: Wejściówki w cenie od 40 do 120 zł, można zakupić na: adria-art.pl oraz w kasie biletowej CKK Jordanki.