Park Chan-wook zrobił film, którym zachwycają się widzowie ze wszystkich kontynentów, choć na pewno nie jest to film dla każdego…

„Służąca” to nie tyle porządne kino azjatyckie, co połączenie wszystkiego, co najlepsze, w mocnych realizacjach – tak wschodnich, jak i zachodnich. Więcej stricte o produkcji mówić nie trzeba. A fabuła? Kilka zdań powinno zaintrygować nawet najbardziej wymagającego widza.

Biedak próbuje rozkochać w sobie bogatą i piękną Japonkę. Podstępnie podsyła jej służącą, co daje początek miłosnemu trójkątowi. Film nie różni się od innych obrazów koreańskiego reżysera innym ważnym wątkiem – spektakularną zemstą. Według producentów Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi. „Służąca” zbiera bardzo pozytywne recenzje. Janusz Wróblewski pisze o mistrzowskiej konstrukcji, Marcin Radomski o zbiciu widza z tropu, a Łukasz Adamski dodaje, że to arcydzieło, absolutnie doskonała opowieść o zemście.

Czego chcieć więcej? Biletu! Już wkrótce na naszym fanpage’u konkurs, w którym do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na seans w Kinie Studenckim „Niebieski Kocyk”.

 

SZCZEGÓŁY:
DATA: 22 listopada (wtorek), godzina 19:00
MIEJSCE: Od Nowa, ul. Gagarina 37a
BILETY: 10 zł – studenci, 12 zł – pozostałe osoby.