Zespół Sorry Boys powróci w marcu do Torunia w ramach trasy Amour Tour! Tym razem jednak, po raz pierwszy, artyści koncertować będą w Dworze Artusa. 

Sorry Boys w Dworze Artusa

Sorry Boys to polski zespół rockowy, który został założony w 2006 roku w Warszawie. Zadebiutował jednak dopiero cztery lata później, kiedy wydał swój pierwszy album. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem i od tamtego czasu, kariera kapeli wciąż kwitnie. Zespół otrzymał wiele nagród, m.in. „Nagrodę Dziennikarzy” na festiwalu TOPtrendy w 2014 roku. W skład kapeli wchodzą: Izabela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski, Piotr Blak, Bartosz Mielczarek i Maciej Gołyźniak.

Zespół zawita do Torunia w ramach trasy Amour Tour, która promuje nominowany do Fryderyka album Roma, zawierający przebojowe „Wracam”, „Zwyczajne Cuda”, poruszające „Miasto Chopina”, a także najnowszy singiel „Apollo”. Krążek ukazał się w listopadzie zeszłego roku. Płyta napisana jest w połowie po polsku i angielsku. Jak można przeczytać na facebookowym profilu zespołu: „emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów. Roma przywołuje Rzym – miejsce, do którego prowadzą wszystkie drogi.”

Podczas koncertu w Dworze Artusa spodziewać możemy się wielu niespodzianek. Obok studyjnych aranżacji piosenek ze wszystkich albumów grupy, pojawią się bowiem niezwykłe wersje akustyczne oraz premierowe utwory. Nie można tego przegapić!

Sorry Boys w Dworze Artusa – szczegóły wydarzenia:

Kto: Sorry Boys

Kiedy: 14 marca 2018 roku, g. 20.00

Gdzie: Dwór Artusa

Bilety: Normalny – 55 zł, ulgowy – 45 zł. Bilety dostępne na Kup Bilecik.

[Fot. wydarzenie na Facebooku]