Nie macie pomysłu na halloweenowe przebranie? W Dworze Artusa możecie pojawić się bez kostiumu. I tak całą uwagę skupią na sobie aktorzy Grupy TERAZ.

Grupa TERAZ powstała w 2012 roku. Na facebookowym fanpage’u grupy znajdziemy informację o tym, że grają oni zarówno realne historie ze skomplikowanymi bohaterami, jak i sceny pełne abstrakcji. Zaskakują samych siebie, by następnie zadziwić widzów. Tym razem artyści zdecydowali się trochę przestraszyć publiczność. Chociaż sami do końca nie wiedzą, jakich technik użyją, ponieważ spektakl halloweenowy będzie przedstawieniem improwizowanym. Na przybyłych czeka zatem szereg niespodzianek.

Aktorzy Toruńskiej Grupy Improwizacyjnej TERAZ próbowali swoich sił w różnych formach, gościli już wcześniej w Dworze Artusa. Tym razem sprawią, że na scenę przybędą duchy. Jak informują organizatorzy – po obejrzeniu jednej z prób – członkowie Polskiego Towarzystwa Spirytystycznego zaczęli zastanawiać się, czy to nie najwyższy czas na zbiorowe przejście na emeryturę.

Jeśli macie ochotę spędzić wieczór na zgrzytaniu zębami ze strachu, a może po prostu lubicie improwizacyjne sztuki, zjawcie się w ostatni dzień października w toruńskim Dworze Artusa, by obejrzeć spektakl halloweenowy.

KIEDY: 31 października (wtorek), godz. 19:00-20:30
GDZIE: Centrum Kultury Dwór Artusa, ul. Rynek Staromiejski 6, Toruń
BILETY: Bilet normalny – 15zł, bilet ulgowy – 10zł

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Sara Watrak]