3 listopada, w niedzielę, Toruń odwiedzi popularna aktorka – Roma Gąsiorowska. Będziemy mieli okazję wsłuchać się w opowieści z planu i zza kamery.

Roma Gąsiorowska w Toruniu!

Roma Gąsiorowska jest niezwykle ambitną i twórczą artystką. Lubi sprawdzać się na różnych polach działań. Jest nie tylko aktorką, ale także reżyserką, producentką, projektantką mody i założycielką szkoły aktorskiej. Kobieta ma na swoim koncie wiele ról, zagrała między innymi w filmach: „Listy do M.”, „Sala samobójców”, „Między nami dobrze jest”. Zdobyła statuetkę Złotego Lwa Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i wielokrotnie nominowano ją do szeregu innych nagród.

Już za niedługo wielbiciele aktorki będą mogli zadać pytania, które nasuwają się przy oglądaniu produkcji z jej udziałem. Spotkanie z artystką jest świetną okazją dla miłośników filmu –  najbardziej wartościowe informacje płyną przecież z samego źródła. Gąsiorowska z pewnością udzieli wskazówek początkującym fanom sceny oraz kamery. O filmie mówi tak:

Film tworzy się kilka lat. Najpierw powstaje scenariusz. Często w kilku wersjach, często do momentu wejścia na plan jeszcze ulega modyfikacji, a nawet zdarza się, że jest punktem wyjścia do improwizacji i na żywo powstaje dzieło. (…) Każdego dnia zdjęciowego na żywo przekładamy wizję w materię.

Jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze ma do powiedzenia aktorka, koniecznie przyjdźcie na spotkanie!

Kiedy i gdzie?

Kiedy: 3 listopada, godz. 18:30

Gdzie: Centrum Kultury Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6

Wstęp jest bezpłatny.