Choć do listopada jeszcze sporo czasu, warto wspomnieć o jednej z muzycznych gratek, która będzie miała w tym miesiącu miejsce. 11 listopada na deskach OD NOWY wystąpi bowiem znany zespół Strachy na Lachy!

Listopad nie należy do najbardziej lubianych miesięcy w roku. Smutny, ponury, deszczowy… Jednak jeden z jego wieczorów, konkretniej Święto Niepodległości, umili nam zespół Strachy na Lachy. Choć o samym koncercie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, wiadome jest jedno – znając artystyczny dorobek kapeli będzie to niezapomniany wieczór!

Strachy na Lachy w Toruniu – co nieco o samym zespole

Strachy na Lachy to zespół muzyczny, który powstał w 2002 roku i nosił kiedyś nazwę: Międzymiastówka Muzykująca Grabaż i Strachy na Lachy. Formacja została powołana przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. W obecny skład zespołu wchodzą: Krzysztof „Grabaż” Grabowski, Andrzej „Kozak” Kozakiewicz, Rafał „Kuzyn” Piotrkowiak, Longin „Lo” Bartkowiak, Mariusz „Maniek” Nalepa, a także Łukasz Sokołowski. Strachy na Lachy mają na swoim koncie 7 albumów, z czego prawie każdy nagrodzony był złotą, bądź platynową płytą. Kapela znana jest z takich utworów jak: „Piła Tango”, „Moralne Salto”, „Twoje oczy lubią mnie”, czy „Dzień dobry kocham cię”.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o koncercie, dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Szczegóły wydarzenia:

Kto: Strachy na Lachy

Kiedy: 11 listopad, g. 20.00

Gdzie: OD NOWA

Bilety: cena biletów zostanie podana wkrótce