Wiemy już kto umili nam sylwestrowy wieczór w Toruniu. Jeśli bowiem nie wiecie jak spędzić ten ostatni dzień w roku, możecie wybrać się na koncert Sarsy i ABBA Tribute Live Band!

Sylwester w Toruniu – zagrają Sarsa i ABBA Tribute Band

Sylwester to niezwykłe wydarzenie, warto więc już wcześniej zaplanować jak spędzimy ten ostatni dzień roku. Jeśli jednak ktoś nie ma jeszcze żadnych planów, w ramach tegorocznego Sylwestra w Toruniu, może wybrać się na karnawałową imprezę, podczas której zagrają dla nas Sarsa oraz  ABBA Tribute Live Band.

Sarsy, a dokładniej Marty Markiewicz nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To młoda wokalistka, która dwa lata temu wydała swój debiutancki album. Znaleźć możemy w nim, m.in. znany wielu osobom singiel „Naucz mnie”. Piosenkarka znana jest z oryginalnego wizerunku scenicznego. Jej znakiem rozpoznawczym jest fryzura, a dokładniej, tzw. „sarsorogi”. Sarsa brała udział, m.in. w programie The Voice of Poland.

ABBACOVER ABBA Tribute Live Band to jedyna w Polsce, 6-osobowa grupa, która wykonuje w 100% „live” (czyli na „żywych” instrumentach, bez playbacków czy półplaybacków), największe przeboje szwedzkiego zespołu ABBA. Słyną z tego, że do oryginalnych wersji utworów podchodzą z odpowiednim szacunkiem i dbają o odpowiedni wizerunek sceniczny.

Sylwestrowa impreza w Toruniu ruszy o 22:30 i potrwa do 1:00.