Trudno w to uwierzyć, ale Sylwia Grzeszczak jest na scenie już od 10 lat! Z tej okazji artystka wystąpi w Toruniu w ramach trasy TEN TOUR.

Sylwii Grzeszczak raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej utwory od lat okupują polskie listy przebojów. Sylwia Grzeszczak urodziła się w 1989 w Poznaniu. Swój debiutancki album zatytułowany „Ona i on” wydała w 2008 roku. Nagrała go wspólnie z Marcinem „Liberem” Piotrowskim, który 6 lat później został jej mężem.

Sylwia Grzeszczak nie tylko śpiewa, lecz także sama komponuje i pisze teksty do swoich piosenek. Do tej pory wydała cztery albumy studyjne. Sylwia Grzeszczak jest laureatką wielu nagród muzycznych. Do jej największych hitów należą takie utwory jak „Tamta dziewczyna” (ponad 106 mln wyświetleń w serwisie YouTube), „Flirt”, „Księżniczka” czy „Pożyczony”.

Sylwia Grzeszczak rusza w trasę koncertową

Podczas trasy TEN TOUR, zorganizowanej z okazji jubileuszu pracy artystycznej, piosenkarka wystąpi w 12 miastach.To będzie spotkanie z wokalistką, jakiej jeszcze nie znacie, pojawią się nowe aranżacje największych hitów. Jednak nie zmieni się jedno – świetny kontakt artystki z publicznością.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 16 listopada 2018, godz. 19:30
GDZIE: Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Bema 73-89
BILETY: Bilety w cenach 60-90 zł możecie zakupić tutaj lub na oficjalnej stronie artystki.

Wydarzenie na Facebooku