„Weekend za pół ceny” ruszył! Zatem jeśli jesteś łowcą promocji bądź chcesz zaplanować atrakcyjny weekend z rozmaitymi atrakcjami, to przeczytaj koniecznie co oferują toruńskie firmy i instytucje.

Weekend z rabatami to kolejna edycja akcji Polska Zobacz Więcej – „Weekend za pół ceny”. Od 15 do 17 marca będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert w obniżonych o 50% cenach. W akcji biorą udział m.in. instytucje kulturalne, czy obiekty noclegowe. Organizatorem inicjatywy jest Ministerstwo Sportu i Turystyki i Polska Organizacja Turystyczna.

Co oferuje Toruń w ramach akcji „Weekend za pół ceny”?

Oto kilka wybranych atrakcji, biorących udział w omawianej inicjatywie. Pełna lista dostępnych instytucji itp. dostępna jest na stronie polskazobaczwiecej.pl.

  • Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – w weekend wystawy interaktywne będą możliwe do obejrzenia w cenie 9 zł za bilet. Przekonasz się, że nauka może być fascynująca i nieprzedstawiona w standardowy, nużący sposób.
  • Muzeum Etnograficzne – zapewnia promocyjne ceny biletów dla odwiedzających. Dostępne będą wszystkie ekspozycje jakie oferuje muzeum. Istnieje również możliwość  zakupu biletu łączonego, który daje możliwość obejrzenia wystaw we wszystkich oddziałach muzeum. Bilety łączone to koszt rzędu 12 zł, 14 zł.
  • Muzeum Okręgowe – bilety do wybranych oddziałów muzeum będą tańsze. Jest to szansa by zaznajomić się z prezentowanymi wystawami w poszczególnych oddziałach.
  • Toruńska Piekarnia Mistrza Bogumiła – w weekend daje możliwość uczestniczenia w warsztatach wypieku pierników. Cena biletów to 7,50 zł dla dzieci oraz 8,50 dla dorosłych.
  • Żywe Muzeum Piernika – ceny biletów obniża o 50% byś mógł poznać tradycje wypieku toruńskiego piernika w praktyczny i interaktywny sposób.
  • Dom Legend Toruńskich – dzieciom, młodzieży, studentom oraz seniorom obniża ceny biletów. To dobra okazja by posłuchać legend toruńskich i doświadczyć niezapomnianych emocji.