Czy Toruń stanie się na moment „miastem, które pachnie jak szlugi i kalafiory”? Przekonacie się o tym w listopadzie – w Dworze Artusa wystąpi Taco Hemingway.

Urodzony w Kairze laureat Fryderyka w kategorii „album roku hip-hop” odwiedzi Toruń, by promować swoją nową płytę „Szprycer”. Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, zdobył serca młodej publiczności dzięki szczerym tekstom. Jego pierwszy studyjny album pojawił się na rynku w 2016 roku i osiągnął status złotej płyty. Muzyk współpracował między innymi z Dawidem Podsiadło. Występował także na Open’er Festival. 30 lipca 2017 roku Taco Hemingway wypuścił kolejny krążek. Utworów z tego albumu na pewno nie zabraknie podczas jesiennego koncertu w Dworze Artusa. Co ciekawe, płyty artysty dostępne są za darmo na jego stronie internetowej – każdy może je pobrać. Taco Hemingway cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy chociażby fakt, że już w pierwszym dniu ogłoszenia koncertu w Toruniu blisko półtora tysiąca użytkowników Facebooka twierdzi, że weźmie udział w wydarzeniu, natomiast ponad 5800 oznaczyło siebie jako zainteresowanych koncertem.

KIEDY: 4 listopada 2017 (sobota), otwarcie drzwi: godz. 17:00, koncert: godz. 18:00
GDZIE: Centrum Kultury Dwór Artusa, ul. Rynek Staromiejski 6, Toruń.
BILETY: 39zł – bilety dostępne wyłącznie online na stronie http://going.pl/tacohemingwa-torun Nie trzeba drukować biletów, wystarczy pokazać je na telefonie.

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Paweł Dymański]