Zbliża się kolejna edycja targów poświęconych naszym czworonożnym przyjaciołom. Jest to świetna okazja dla każdego miłośnika zwierząt.

Wszystko dla Psa i Kota – co przygotowali organizatorzy?

Na targach zorganizowanych przez spółkę URBITOR staniemy przed możliwością zakupu wyjątkowych zabawek i gadżetów dla naszych pupili. Organizatorzy zapewniają, że z każdą kolejną edycją, dążą do coraz lepszych i bogatszych ofert. Nie zabraknie kojców, karmy oraz pomysłowych ubranek.

Oprócz znanych już i cenionych wystawców, dużych sieci i uznanych na rynku marek, poszerzamy grono oferentów o małe rzemieślnicze, często rodzinne pracownie, wytwarzające, tradycyjnymi metodami niepowtarzalne artykuły dla naszych pupili.

17 listopada nie tylko zaopatrzymy się w różne akcesoria potrzebne czworonogom, ale też spędzimy miło czas z bliskimi. Nie zabraknie atrakcji takich jak, prezentacje i pokazy oraz animacje dla najmłodszych. Poszerzymy również naszą wiedzę o poprawnym traktowaniu i udzielaniu pomocy zwierzętom. Przedstawiciele toruńskiego schroniska opowiedzą, na czym polega ich praca i jak odpowiednio zajmować się czworonogami.

Akcja ma też na celu pokazanie, że relacje pies – kot nie muszą być tak tragiczne jak mogłoby się wydawać. W trakcie imprezy oczekiwane jest wyłącznie pozytywne nastawienie i ciepła atmosfera. Organizatorzy i partnerzy zachęcają do przyjścia na wydarzenie razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, wyczekiwanymi jako goście specjalni.

Targi „Wszystko Dla Psa i Kota” odbędą się w niedzielę (17 listopada) w Centrum Targowym Park przy ul. Szosa Bydgoska 3. Wydarzenie potrwa od godziny 9:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.