Nadruki na taśmach to nowoczesna i skuteczna forma reklamy. Doskonale zabezpiecza towary i nadaje estetyczny wygląd przesyłkom. Poznaj najważniejsze korzyści płynące ze stosowania taśm z nadrukiem.

Rodzaje nadruków na taśmach

Po pierwsze zyskujesz możliwości. Nadruk ustalany jest indywidualnie, dzięki czemu sam decydujesz o jego treści. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu widoczności samej marki, umieść na taśmie logo i nazwę firmy. Może to być również adres strony internetowej i hasło reklamowe. W okresie świątecznym wybierz krótkie życzenia i grafikę. Nadruk może również pełnić funkcję praktyczną w Twojej firmie. Wybierz taśmy, które pomogą w zidentyfikowaniu zawartości kartonów lub palet a zaoszczędzisz czas szukając właściwej paczki. Specjalny nadruk będzie również pełnił funkcję informacyjną w transporcie. Taśma z napisem np. „uwaga szkło” od razu zwróci uwagę kierowcy, aby z przesyłką obchodzić się ostrożnie.

Firma widoczna w transporcie

Co dokładnie zyskujesz umieszczając nazwę i logo swojej firmy na taśmie? Oczywiście reklamę. Zanim paczka trafi do odbiorcy przechodzi długą drogę. Kurierzy, pracownicy sortowni, magazynu i kierowcy to osoby, które będą miały kontakt z przesyłką, dzięki czemu mogą stać się potencjalnymi klientami. Krótko mówiąc dotrzesz tam, gdzie w inny sposób nie masz możliwości trafić z reklamą firmy. Dodatkowo, wszystkie te osoby, mają bezpośredni kontakt z paczką i nie ma takiej możliwości, aby nie zauważyły nadruku. Decydując się na reklamę w internecie, ulotki czy bilbordy, masz świadomość, że tylko część osób zwróci na nią uwagę. W tym wypadku jest inaczej. Każdy kto uczestniczy w transporcie przesyłki ma ją fizycznie w rękach, więc nie ma możliwości, aby nie zauważył taśmy z logo firmy, tym bardziej, że należą one do rzadkości.

Chcesz znać więcej informacji? Pakownia24.pl – Zadzwoń i dowiedz się szczegółów.

Zalety reklamy na paczce

Jakie są zalety samej reklamy na paczkach? Jest to przede wszystkim tania forma rozpowszechniania marki. W ten prosty sposób sprawiasz, że logo Twojej firmy jest rozpoznawalne. Paczka zabezpieczona taśmą pakową z nadrukiem po prostu wyróżnia się wśród innych przesyłek. Samochód kuriera pełny jest tak samo wyglądających kartonów, dlatego te spersonalizowane tak łatwo przyciągają uwagę. Dodatkowo taśma doskonale przylega do wszystkich powierzchni. Wybierając wersję spersonalizowaną decydujesz nie tylko o jej kolorze, czcionce czy rodzaju nadruku, ale również o szerokości. Taka forma reklamy nie jest nachalna lecz pomysłowa i wpływa bardzo pozytywnie na estetyczny wygląd przesyłki.

Korzyści dla Klienta

Nadruk na taśmie może pełnić funkcję informacyjną dla klienta. Może to być motto firmy lub po prostu adres strony internetowej. Wysyłając upominki stałym kontrahentom od razu identyfikujesz swoją firmę. Odbiorca nie musi szukać etykiety i doczytywać się, kto jest nadawcą prezentu, lecz od razu ma taką informację. Nadruki na taśmach ciągle należą do rzadkości, więc stosując je dajesz świadectwo profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Klient ma jasny komunikat, że istotna jest dla Ciebie nie tylko zawartość przesyłki, ale również sposób w jaki została zapakowana i dostarczona klientowi.

[Artykuł sponsorowany]