Pochodzą z Los Angeles, swoją muzyką dzielą się jednak z całym światem. Tym razem THE GENERATORS pojawią się w Toruniu, gdzie w klubie HRP Pamela zareklamują swoją najnowszą płytę. Jako support wystąpi polska kapela MOSKWA.

W poniedziałek 14.03.2016 r. w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi pochodząca z Los Angeles grupa THE GENERATORS. Jest to powstały w 1997 roku amerykański zespół, który na swoim koncie ma już 10 płyt. Koncertem w Hard Rock Pubie Pamela będzie promował swój ostatni album Earn Your Stripes, wydany przez niemiecką wytwórnię Randale Records. Płyta jest zbiorem starszych i nowszych kompozycji, dodatkowo wzbogaconych o muzyczne rarytasy, które z pewnością zachwycą słuchaczy. Koncert THE GENERATORS otworzy swoim występem jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów punkowych – grupa MOSKWA. Zapowiada się więc wydarzenie w bardzo ciekawym składzie, które zespół Pawła Gumoli postanowił uczcić specjalnym wydaniem swojej winylowej epki zawierającej cztery koncertowe utwory.

Koncert odbędzie się 14 marca o godz. 19:00. Bilety w cenie 35 zł (w przedsprzedaży) oraz 45 zł (w dniu koncertu) nabyć można w HRP Pamela. Można je również rezerwować mailowo po wcześniejszej wpłacie na konto. Adres do korespondencji: hrppamela@gmail.com Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

[fot. materiały prasowe]