„Trofea”, „Nie ma fal”, „Najnowszy klip”, „Matylda… mówi Wam to coś? To pytanie, rzecz jasna, retoryczne, ponieważ tytuły te od dłuższego czasu słychać w głośnikach niejednego Polaka. Za kilka miesięcy będziecie mieli okazję usłyszeć je na żywo w Toruniu, ponieważ ich twórca, czyli Dawid Podsiadło, wykona je dla Was w nowej odsłonie!

Dawid Podsiadło odwiedzi Toruń w ramach trasy „Leśna muzyka”

Nie da się zaprzeczyć, że ostatnimi czasy ogarnęła nas, można by rzec, „Dawidomania”. Trudno się dziwić, Podsiadło jako zdolny artysta, tworząc niebanalną muzykę, zawładnął sercami i głośnikami Polaków. Wieść o jego trasach koncertowych przyprawia fanów o zawrót głowy – każdy z nich z zegarkiem w ręku, nie zważając na ceny, próbuje kupić bilet na koncert, co nie jest łatwym zadaniem przy tak ogromnym zainteresowaniu! Kilka dni temu artysta ogłosił nową, oryginalną trasę koncertową, która nosi tytuł „Leśna muzyka”. Ku uciesze torunian, obejmuje również miasto Kopernika, które Dawid odwiedzi pod koniec marca przyszłego roku!

„Leśna muzyka” swój początek będzie miała w styczniu i co ciekawe, będzie pierwszą akustyczną trasą w karierze Dawida. Podsiadło wraz z rozbudowanym zespołem odwiedzi w przeciągu kilku miesięcy 14 miast, aby zaprezentować fanom specjalne aranżacje swoich piosenek. Trasę zapowiada mini dokument, który powstał we współpracy z marką Red Bull. W filmie możemy zobaczyć kulisy sesji akustycznej nagrywanej na Słowacji, podczas której Dawid z zespołem zarejestrował w plenerze cztery utwory. Nazwa tournée nie jest przypadkowa – nie tylko nawiązuje do piosenek nagranych w pięknych, leśnych i zarazem górskich okolicznościach przyrody, ma też kojarzyć się słuchaczom z ekologią, która jest dla muzyka ważnym zagadnieniem. Właśnie w trakcie trasy Dawid planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Z pewnością będzie to wspaniała uczta muzyczna, przygotujcie więc portfele i zegarki, ponieważ bilety będzie można kupić niebawem!

Aktualizacja (3.10.2019):

Dzisiaj odbyła się przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro, która, jak przewidywano, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jutro o 11.00 ruszy już otwarta sprzedaż wejściówek. Dołożono także dodatkowe dwa koncerty: w Warszawie i w Katowicach. Uruchomione zostaną także dodatkowe koncerty w wybranych miastach – również w Toruniu!

Szczegóły wydarzenia:

Kto: Dawid Podsiadło w ramach trasy „Leśna muzyka”

Kiedy: 30 i 31 marca, godz. 19.00

Gdzie: CKK Jordanki

Bilety: Wejściówki na trasę będą dostępne w cenach od 99 do 249 zł. Sprzedaż otwarta rusza 4 października, o godzinie 11.00. Limit zakupu na jednego użytkownika to 4 sztuki. Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! rusza 3 października, o godzinie 11.00. Limit zakupu na jednego użytkownika wynosi 2 sztuki.