Zdaniem jednego z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych amerykańskich blogów, Toruń jest jednym z dziesięciu „niesamowicie wspaniałych” mało popularnych miejsc w Europie, które warto odwiedzić.

Obok Porto, prezentowane są mniej słynne wybrzeża chorwackiej Rovinj, słoweńskiego Piran czy włoskiej Manaroli, a wśród nich bardzo dobrze nam znana panorama znad Wisły. Poza ukazanymi wieczornymi urokami Torunia, autor zachęca do odwiedzenia grodu Kopernika zaznaczając, że miasto jest mniej zatłoczone  od Warszawy czy Krakowa. Chwali też toruńską scenę teatralną i namawia do wizyty w Muzeum Piernika. Na stronie znajdziemy także krótkie filmy promujące polskie miasta, m.in. Toruń.

The Huffington Post na co dzień zdominowany jest przez tematy polityczne i przeważnie skupia się na aktualnych problemach Ameryki. W ostatnim okresie często optuje za polską stroną w stosunkach z Rosją. Niekiedy porusza lżejsze tematy i prezentuje podobne rankingi. Między innymi dwa lata temu wśród 15 najpiękniejszych uczelni na świecie znalazła się Politechnika Wrocławska.

Jeśli chcecie przeczytać cały artykuł na The Huffington Post, kliknijcie tutaj.