Nieważne, czy macie 20 czy 40 lat. Jeśli kochacie rock’n’rolla, impreza Toruń Tribute To 60’s Beat: East Meets West jest dla Was!

„Tribute to” to cykl koncertów charytatywnych, podczas których można posłuchać znanych i lubianych kompozycji największych gwiazd
rocka oraz legend światowej sceny folkowej i bluesowej. Podczas każdego wydarzenia na scenie występuje kilkunastu muzyków, wśród nich zarówno ci dobrze znani toruńskiej publiczności, jak i goście z zagranicy (m.in. z Anglii, Stanów Zjednoczonych, Holandii i Irlandii).
W maju, w ImBeer Craft & Tapas, odbyło się wydarzenie „Toruń Tribute To: Neil Young”. Okazało się ono wielkim sukcesem, a pod sceną bawiło się aż 250 osób. W listopadzie organizatorzy chcą zaprosić do zabawy miłośników lat 60.

60’s Beat: East Meets West – co usłyszymy?

Impreza 60’s Beat: East Meets West to okazja do posłuchania muzyki z lat 60. Nie zabraknie utworów takich grup jak The Beatles, The Kinks, The Who i The Rolling Stones. To jednak nie wszystko. W końcu polska muzyka lat 60. również miała się całkiem dobrze! Artyści pozostawili po sobie takie niezapomniane przeboje jak „Nie zadzieraj nosa”, „Ładne oczy masz” czy „Prześliczna wiolonczelistka”. Podczas imprezy Toruń Tribute To 60’s Beat: East Meets West na scenie wystąpi kilkunastu muzyków – wszyscy pozwolą Wam się przenieść do kolorowych i pachnących rock’n’rollem lat 60. Artyści podzielą się na dwie grupy: jedna z nich będzie grać muzykę polską m.in. piosenki takich zespołów jak Czerwone Gitary, Skaldowie, Breakout czy Niebiesko-Czarni, druga zaś zaprezentuje hity z zagranicy.
Lubicie polski bigbit? Uwielbiacie tańczyć do Rolling Stonesów? Głupio Wam śpiewać przed lustrem „She loves you, yeah, yeah yeah”? Wiecie co robić!

A2_Poster_60_beats_Final_05 10 2018-01

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 17 listopada 2018 (sobota), godz. 19:30
GDZIE: ImBeer Craft & Tapas, ul. Łazienna 30, Toruń
BILETY: bilety w cenie 10 zł do nabycia w ImBeer Craft & Tapas przy ul. Łaziennej 30 lub pod numerem telefonu 535 300 130 bądź przed samym koncertem. Bilety są cegiełką charytatywną (dochód ze sprzedaży wejściówek w całości zostanie przekazany na cele charytatywne – zasili ono konto Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”).

Aby być na bieżąco, dołączcie do wydarzenia na Facebooku