Już niebawem, w drugi październikowy weekend, odbędzie się 17. edycja wydarzenia Toruń za pół ceny, czyli akcja, która nie tylko skłania torunian do wyjścia z domu i korzystania z wielu atrakcji, ale także przyciąga do miasta Kopernika tłumy turystów z całego kraju. 

Toruń za pół ceny już po raz siedemnasty!

Od 11 do 13 października w mieście Kopernika będzie miała miejsce akcja Toruń za pół ceny. Wydarzenie odbędzie się już po raz siedemnasty. Obniżone ceny będziemy mogli odnaleźć w blisko 200 punktach – restauracjach, kawiarniach, instytucjach kultury czy punktach rekreacyjnych. Podczas tej edycji wydarzenia wyjątkowo bogata będzie oferta kulturalna – torunianie i turyści w okazyjnej cenie zakupią bilety na liczne koncerty, do kina, czy na spektakle komediowe.

Warto wspomnieć, że akcja trwa przez trzy dni w godzinach otwarcia punktów biorących w niej udział, na niektóre wymagane są zapisy – warto już dziś pomyśleć o rezerwacji terminu u kosmetyczki, w escaperoomie, czy w salonie permanentnego makijażu. Natomiast, aby skorzystać ze zniżki w sklepach, zakupy należy zaplanować na piątek lub sobotę, ponieważ niedziela 13 października jest niehandlowa.

W tej chwili do akcji przystąpiło 194 partnerów – w tym hotele, kawiarnie i restauracje, sklepy, instytucje kultury i obiekty rekreacyjne. Listy partnerów akcji z ofertą publikowane są m.in. na stronie internetowej akcji oraz na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

Źródło: torun.pl