Już dziś rozpoczyna się akcja Toruń za pół ceny. Co, gdzie i jak? O tym poniżej.

 

Biuro Toruńskiego Centrum Miasta przy współpracy z Radiem ZET Gold po raz szósty organizuje akcję promocyjną „Toruń za pół ceny”. W tym roku odbędzie się ona aż w dwóch edycjach: wiosennej i jesiennej. Do udziału w wydarzeniu tradycyjnie zapraszane są hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulinarne oraz sportowe, sklepy, które w najbliższy weekend, obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, jednak warunkiem jest obniżenie cen standardowych wybranych dań lub usług o 50%.

Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Torunia, mającym na celu wydłużenie sezonu turystycznego w mieście, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny przez trzy dni trwania akcji promocyjnej.

Akcja „Toruń za pół ceny” trwa od 26.09.2014 r. do 28.09.2014 r., w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych Partnerów, którzy włączyli się do akcji.

Miejsca, które wezmą udział w akcji będziemy mogli poznać po specjalnych plakatach, którymi zostaną oznaczeni, tak aby turyści oraz sami mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali/instytucji dotyczy zniżka. Listy uczestników akcji z ofertą będą również publikowane na stronie akcji http://www.torun-za-pol-ceny.pl/ oraz w zakładce Toruń za pół ceny 2014 na stronie http://www.btcm.torun.pl/.

Wydarzenie będzie również promowane w innych miastach jak Bydgoszcz, Trójmiasto, Warszawa, Olsztyn, Poznań, Gniezno, Inowrocław czy Łódź. Ta ogólnopolska reklama ma na celu przyciągnięcie turystów do Torunia i zachęcenie ich do skorzystania z atrakcji miasta. Organizatorzy podjęli również współpracę z lokalnymi mediami, aby poinformować o tym projekcie większość mieszkańców naszego województwa.